Televízia LUX hľadá do svojho pracovného tímu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu PR (marketing)/produkcia. Nástup je vo februári 2020. Ide o plný úväzok v Bratislave. Pracovná náplň bude rozdelená do dvoch častí. Prvú tvorí produkcia. Ide o produkčnú a organizačnú prípravu relácií a priamych prenosov, telefonickú a e-mailovú komunikáciu pri dohadovaní prenosov, aktívnu účasť na interných poradách, organizáciu logistiky, plánovanie výrob a účasť na televíznych výrobách. Druhú tvorí PR (marketing).

Táto časť práce predstavuje prípravu inzercií a televízneho časopisu, písanie tlačových správ, organizáciu súťaží pre televíznych divákov, vymýšľanie a príprava televíznych spotov zameraných na podporu TV, prípravu relácie Pozvánka, ktorá informuje o zaujímavých kresťanských podujatiach, reklamné predmety TV LUX (výber, príprava podkladov) a príležitostné vystupovanie na TV obrazovke.

Televízia od kandidáta požaduje výborné organizačné schopnosti, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie a časovú flexibilitu.   Záujemcovia môžu poslať svoj životopis, fotografiu, spolu s motivačným listom najneskôr do 31. 1. 2020 na tvlux@tvlux.sk. TK KBS informovala Veronika Strelková

Bratislava 26. januára (TK KBS)

Akciu zverejnil: TV LUX