Bylinkové laboratórium sv.Hildegardy z Bingenu

Miesto konania: Bratislava,
Zrušiť x

Miesto konania: Bratislava, Dom Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

Pozývame Vás na zaujímavé workshopy, kde si budete môcť sami pod vedením odbornej leketorky vytvoriť bylinné zmesi. Boh nám daroval krásu a bohatsvo prírody, poďme to spolu spoznávať.Praktické workshopy budú v 2 dátumoch a miestnostiach:

20.9. 18:00 - 19:30 výroba čajových zmesí na nachladnutie a výroba bazovej marmelády na nachladnutie(miestnosť omega)

 

29.9. 18:00 - 19:30 ako na zapálené hrdlo prírodou - prednáška spojená s výrobou spreja na zapálené hrdlo(miestnosť galéria)

 

Je potrebné sa prihlásiť tu, maximálny počet 10 ľudí.https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfYdNgDl.../viewform

 

Prednášateľka a lektorka Petra Šramko absolvovala kurzy v Nemecku a Rakúsku, kde obdržala diplom. Čerpá z diel sv. Hildegardy z Bingenu, ktoré boli preložené p. Strehlowom. Od malička je fascinovaná prírodou a jej vplyvom a silou vplyvu na človeka. Človek patrí do prírody, ale potrebuje sa naučiť využívať ju s rešpektom, láskou a rozumne. Preto sa rozhodla tieto workshopy oragnizovať, aby mali ľudia možnosť naučiť sa ako prírodu využívať vo svoj prospech s pozitívnym efektom. Workshopy sú zamerané na poskytnutie informácii o liečivých rastlinách, ich využití a výrobe rastlinných preparátov pre domáce použitie. cena je 25 euro (cena zahŕňa kurzový materiál a dar pre quo vadis) P. Šramko ste už mohli u nás počuť pri prednáškach napríklad Hildegarda z Bingenu a jej odporúčania na jeseň a zimu https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZN0s5uYP1J8a ďalšie, ktoré nájdete na našom YT kanáli.Jej FB stránka https://www.facebook.com/sainthildegardplants

Akciu pridal/a: Monika Hricakova, 14.9.2023 14:49

Pracujem ...

Akciu zverejnil: Výveska

Zrušiť x
Prihlásiť sa na akciu