Festival MLADIFEST v Medžugorí + 4 dni DOVOLENKA pri mori

Sobota 17.00 hod.
Miesto konania: Celé Slovensko,
Od: 31. 07. 2021, 17.00 hod. do: 11. 08. 2021, 23.59 hod.

Miesto konania: Medžugorie, Medjugorje, Farnosť sv.Jakuba

Pozývame Vás do Medžugoria na MLADIFEST - Medzinárodný Festival Mladých  :)

Termín:

31.7. - 11.8.2021 (MladiFest + dovolenka pri mori v Chorvátsku)

ZÁLOHA IBA 20 €ZÁLOHA SA VÁM VRÁTI, ak by sa nemohlo z nariadenia vlády vycestovať.Podmienky vstupu do Medžugoria upresníme podľa aktuálnej situácie pred odchodom.

Program a cena:

1. deň: odchod zo Slovenska vo večerných hodinách 2. deň – 7. deň: program MladiFestu, prednášky, svedectvá, medžugorský večerný program spojený so sv. omšou a adoráciou, možnosť výstupu na vrch Križevac spojený s krížovou cestou, možnosť výstupu na vrch Podbrdo spojený s modlitbou sv. ruženca, prehliadka pútnického areálu, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista a pri hrobe pátra Slávka Barbariča, modlitba pri zastaveniach ruženca svetla, krížová cesta pri soche Krista, individuálny program. Každý deň raňajky, obed/večera, ubytovanie. 8. deň - 11. deň: 8. deň po raňajkách presun do Chorvátska, ubytovanie v penzióne cca 3 minúty pešo od mora, dovolenka pri mori, individuálny program. Každý deň sv. omša s našim slovenským kňazom. 11. deň večer odchod na Slovensko12. deň: dopoludnia príchod na SlovenskoKompletná cena: 395 €

Každý deň sv. omša v Medžugorí aj v Chorvátsku priamo na pláži :) Možnosť obnovy manželských sľubov priamo na sv. omši pri mori.V Chorvátsku aj v Medžugorí je k dispozícií kuchyňa s príslušenstvom.

V cene je zahrnuté: - klimatizovaná autobusová doprava - 6 nocí ubytovanie v penzióne v Medžugorí cca 7 minút pešo od kostola - 3 noci ubytovanie v penzióne v Chorvátsku cca 3 minúty pešo od pláže - polpenzia v Medžugorí = raňajky, večere resp. neskoré obedy, polievka, hlavné jedlo, dezert, nápoje, káva, víno- sprievodca, kňaz/duchovný doprovod- pobytová taxa- tlmočenie- DPH- zákonné poistenie proti insolventnosti cestovnej kancelárieJe možné objednať si poistenie pre prípad COVID-19. Pre viac info nás kontaktujte.Prihlasovať sa môžete na:

-          na tel. čísle 0902 057 999 -          emailom na info@pute.sk-          osobne v cestovnej kancelárií NOE travel, Nitrianska ulica 6422/17, Piešťany v priestoroch Farského úradu sv. Cyrila a Metoda

Ak chceš túto POZVÁNKU do Medžugoria posunúť ďalej - nižšie nájdeš plagát v pdf-formáte - môžeš ho vytlačiť a s dovolením Vášho kňaza vyvesiť u Vás v kostole alebo posunúť svojim priateľom a známym.

Príloha: festival-mladifest-v-medzugori.pdf (687,67 kB)

Akciu pridal/a: NOE travel, 4.10.2019 14:30

Akciu zverejnil: Výveska

Zrušiť x