Už tento piatok sa začína dvojdňová Godzone online konferencia 2021

Piatok 18.00 hod.
Miesto konania: Celé Slovensko,
Od: 16. 04. 2021, 18.00 hod. do: 30. 04. 2021, 17.00 hod.

Jubilejný 10. ročník Godzone konferencie sa uskutoční tento víkend (16. a 17. apríla 2021). Aj tento rok využíva potenciál „online sveta“, ktorý môže sprostredkovať evanjelium tisíckam ľudí a vytvára priestor aj pre tých, ktorí sa doteraz konferencie nemohli zúčastniť. Program sa začne v piatok o 18:00, avšak záujemcovia sa ešte stále môžu prihlásiť na stránke konferencie: konferencia.godzone.sk. Godzone konferencia vznikla v roku 2012 s myšlienkou formovať a spájať ľudí, ktorým ide o Božie kráľovstvo.

Konferencia je každoročné dvojdňové stretnutie, plné duchovnej formácie, modlitieb chvál. Vytvára priestor na osobnejšie stretnutie s ľuďmi, spoločné modlitby, zdieľanie svedectiev a umožňuje pokračovať v myšlienkach Godzone turné. Stále v online Aktuálna situácia nedovoľuje, aby toto stretnutie prebehlo osobne, a preto bude už druhý rok organizované on-line.

„Božie konanie nie je obmedzené virtuálnym priestorom, ani ničím iným a po minulom roku sme o tom úplne presvedčení. Boh skutočne zjavuje svoju prítomnosť, moc a lásku bez ohľadu na podmienky a okolnosti. Aj keď sa nestretneme osobne, modlíme sa, aby sme spoločne prežili víkend, v ktorom budeme nadprirodzene zjednotení,“ komentuje Lukáš Valach, člen marketingového tímu konferencie. Program konferencie Účastníci konferencie budú mať možnosť načerpať zo slov duchovných otcov Jána Buca, a Jozefa Haľka, ktorý bude celebrovať sobotňajšiu svätú omšu či sestry Heleny Torkošovej, Júliusa Slováka a Mária Tomášika.

Modlitby povedú chválové zoskupenia Marana Tha, PiarMusic, kapely Timothy, Lamačské chvály a ESPÉ. Okrem hlavného programu bude súčasťou už neodmysliteľná Detská konferencia pre najmenších, ktorá bude prebiehať medzi jednotlivými blokmi programu. Nebude chýbať ani svätá omša a zábavná časť programu s názvom „Mix session“, ktorej súčasťou budú aj Jana Zubajová, Martin Mitro a mladý slovenský rapper Dávid Janočko. PBS Stále prebieha kampaň – „PBS – Pomôž blížnemu svojmu“ ponúkajúca pomoc ľuďom, ktorí si nemôžu dovoliť zaplatiť konferenciu.

Stačí, keď o ňu požiadajú na stránke: konferencia.godzone.sk. Súčasne je tu pozvanie pre ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť a zaplatiť iným vstupenku na konferenciu. Kampaň PBS tak sprostredkuje to, aby ONLINE Godzone konferenciu mohol prežiť každý. Godzone konferencia bude pre účastníkov s platnou vstupenkou dostupná 7 dní v archíve.

V prípade, že si ľudia nestihnú pozrieť naživo všetky bloky konferencie alebo si budú chcieť prednášky pozrieť znovu, bude to možné vďaka archívu. Realizácia Godzone konferencie je zastrešená Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a Radou pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska v spolupráci so spoločenstvom SP. TK KBS informovala Katarína Janovská

Bratislava 14.

apríla (TK KBS)

Akciu zverejnil: TKKBS