VO VÍRE CHAOSU – AKO ZVLÁDNUŤ ROZVOD

Sobota 14.00 hod.
Miesto konania: Celé Slovensko,
Dňa: 10. 04. 2021, o 14.00 - 17.00 hod.

Spoločenstvo evanjelických žien pozýva na online seminár: VO VÍRE CHAOSU – AKO ZVLÁDNUŤ ROZVOD.

Seminár je určený pre ženy, ktoré zažili rozchod alebo rozvod a vo víre životných udalostí sa cítia stratené. Rozpad blízkeho vzťahu vie vyvolávať intenzívnejšie emócie, než samotné rozvodové konanie; a aj veriaca žena sa môže stratiť vo svojich zraneniach a nerozumieť tomu, čo sa to vlastne udialo. Môže sa cítiť zmätená, pýtať sa na nové spôsoby a cesty. Alebomôže prepadnúť do seba-výčitiek, zamotať sa v predsudkoch, strachu a beznádeji. Božie Slovo nám však pripomína, že rozchod ani rozvod nie je to, čo určuje hodnotu a kvalitu našej osobnosti a nášho života.

Na seminári budú štyri inšpiratívne ženy spolu s Vami premýšľať nad Vašimi otázkami a spolu s Vami hľadaťodpovede. Budú rozprávať o vlastných skúsenostiach s rozpadom vzťahu a rozprávať o tom, ako po takejto skúsenosti nanovo tvoriťsvoj životný štýl. Ak chcete lepšie porozumieť tomu, čo sa Vám stalo; ak sa obávate, či ste nestratili samú seba; či ste ešte verná Bohu aj sebe; či viete nastaviť svoj životný štýl tak, aby ste sa nemuseli báť budúcnosti, aby ste sa cítila celistvá a nebála sa zranení - pozývame vás do uzavretého, duchovne a psychologicky bezpečného spoločenstva žien, ktoré chcú nájsť silu a odvahu začínať znovu.

TERMÍN:10. 4. 2021 (sobota) od 14:00 hod. z pohodlia domova s dobrou kávičkou 😊

Časový rozsah každého bloku je 60 min. live prednáška a live diskusia a chat, kde môžete klásť svoje otázky. Seminár je určený pre max. 20 žien. V prípade veľkého záujmu ponúkneme ďalší termín.

ROZPIS PROGRAMU:

TÉMY A PREDNÁ? AJÚCE:

PSYCHOLOGICKÁ TÉMA: Prečo sa mi stane rozvod?

EMPIRICKO-BIBLICKÁ TÉMA: Ochromenie duše. Dôsledky rozchodu vo vzťahu a rozvodu

TEOLOGICKÁ TÉMA: Základ mojej sebaúcty

WORKSHOP: Hudba ako modlitba duše. Psycho-hygiena zranenej duše.

Spojenie hudby s našim prežívaním a hudba ako terapia na uzdravenie našich bolestí., strachu zo samoty a budúcnosti. Inšpiráciou pre jej autorské texty je skúsenosť, ktorá je zároveň jedným z najvzácnejších darov života. Workshop ponúka duchovné občerstvenie, príjemný zážitok a môže sa stať pomocou na vašej ceste. Predstavuje jeden zo spôsobov, ako možno nájsť východisko pomocou kvalitnej hudby.

Prednášajúca: Mgr. Anna Belanji, PhD. evanjelická farárka (CZ Liptovský Hrádok),komponuje a píše texty. Nahrala a vydala 2 hudobné albumy s názvom: Dokonané je a Na ceste...

____________________________

NEVÁHAJ A REGISTRUJ SA!Prihlás sa na email: seminar.zeny.sez@gmail.com

Údaje získané registráciou budú v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. použité iba v rámci obchodného vzťahu medzi organizátorom a objednávateľom a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Objednávateľ si je vedomý a súhlasí s tým, že zo seminára, ktorého sa objednávateľka zúčastní, je vyhotovovaný audio záznam, ktorý je v reálnom, alebo neskoršom čase šírený prostredníctvom služieb internetu alebo iných prevádzkových služieb.

Akciu zverejnil: ECAV