Kurz Ako hospodáriť s financiami Božím spôsobom”

Pondelok 06.00 hod.
Miesto konania: Celé Slovensko,
Dňa: 15. 04. 2024, o 06.00 - 23.59 hod.

Miesto konania: online, Slovensko, Online

Cieľom kurzu je skúmať, čo ti Boh hovorí do srdca cez Sv. Písmo v týchto oblastiach a zdieľať sa v skupinkách. Práve skupinka menšieho počtu do 8 ľudí umožní osobnejšie a konkrétnejšie rozoberať otázky, ktoré vzišli zo štúdia alebo z vášho života.

Základná charakteristika kurzu:

Čo sa okrem iného naučíte?

Koľko to stojí ?

Príspevok za absolvovanie kurzu je dobrovoľný, pokrýva náklady spojené s kurzom (napr. 2 knihy bezplatne). Doporučená výška príspevku je 29 eur za osobu. V prípade účasti oboch manželov/snúbencov je doporučená cena 39 eur za pár. Tento príspevok sa uhrádza pred absolvovaním kurzu po akceptovaní Vašej prihlášky od nášho tímu. Následne na prvom stretnutí obdržíte informácie a materiály pre kurz. V prípade, že kurz nezačnete príspevok Vám vrátime na Váš účet, z ktorého sme ho platbu prijali. Príspevok uhrádzate vo forme daru na číslo účtu uvedené v konfirmácii prihlášky na kurz.

Ak by príspevok mal byť prekážkou účasti na kurze, je možné ho absolvovať bezplatne.

Čo mám robiť, ak sa chcem kurzu zúčastniť?

Online kurzy začínajú v troch termínoch v priebehu roka – január, apríl a október. Najbližšie kurzy začínajú od 15.04.2024, prihlasovanie uzatvárame 02.04.2024. Presný rozpis termínov kurzov nájdete v kalendári.

Som sám(nemám skupinku):

Sme viacerí (sme skupinka):

Pracujem ...

Akciu zverejnil: Výveska

Zrušiť x
Prihlásiť sa na akciu