Počas vyvrcholenia kampane Sviečka za nenarodené deti bude od 25.októbra 2020 do 2.novembra 2020 bude každý deň svätá omša na konkrétny úmysel. "Pozývame vás ich sledovať cez Facebook Fóra života a cez web www.forumzivota.sk.  V sobotu 31.októbra 2020 bude svätá omša odvysielaná ráno o 8:30 aj cez éter rádia LUMEN.

V pondelok 2. novembra 2020, kedy si špeciálne pripomíname nenarodené deti, bude svätá omša odvysielaná aj v TV LUX o 7:00 ráno," avizuje Fórum života. Úmysly svätých omší za ochranu života sú stanovené zvlášť na každý deň. "Chceme sa spojiť v modlitbe za nečakane tehotné matky a otcov ich detí; za ľudí, aby sa im otvorilo srdce a finančne pomohli tehotným ženám v núdzi alebo organizáciám, ktoré im pomáhajú; za tých, ktorí zvažujú alebo absolvovali umelé oplodnenie; za mladých ľudí, aby chránili každý ľudský život od počatia po prirodzenú smrť; za pomáhajúce organizácie a ich členov, ktoré poskytujú hmotnú a finančnú pomoc tehotným ženám i rodinám v núdzi; za zdravotníkov, ktorí sa podieľajú na umelom potrate a umelom oplodnení, a odvahu pre tých, ktorí si ešte neuplatňujú výhradu vo svedomí; za Slovensko – aby sa v našej krajine zmenilo myslenie a ochrana života od počatia po prirodzenú smrť sa stalo súčasťou našej kultúry, zákonov a vzťahov a za všetkých, ktorých sa dotkla strata nenarodeného dieťaťa. Sväté omše na úmysel ochrany života budú z týchto z  miest: Senohrad, Sv.

Anton,  Bratislava, Žemberovce, Veľké Uherce, Levice – Rybníky, CNE Beckov, Banská Bystrica (rádio Lumen), Vysoká nad Uhom, TV LUX. Odvysielanie svätých omší bude závisieť aj od momentálnych okolností. TK KBS informovalo Fórum života

Bratislava 24. októbra (TK KBS)

Akciu zverejnil: TKKBS